Logo szkoły Reymont, rysunek budynku szkoły

PROJEKT „Wsparcie Kształcenia Zawodowego – Poprawa Efektów”

Nadszedł czas oficjalnego włączenia klas pierwszych w poczet uczniów naszej szkoły. Uczniowie klasy mundurowej złożyli uroczyste ślubowanie w dniu  10.10.22r., w Henrykowie a pozostali - 1LOh, 1 TIp i 1TLp  - 12. 10.22 w Bierutowie. Obie uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą, po której uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. ślubowanie przyjął  Pan Dyrektor Wojciech Kobryń, dowódcą uroczystości był ppłk rez. Wojciech Czerechowski.

W Henrykowie odbyło się również uroczyste mianowanie na kolejne stopnie kadeckie.   Awans otrzymali: kad. Kornelia Górecka  4LO, kad. Wojciech Danik 3LO, kad. W. Paszkowska 3LO. kad. W. Szałajko 3LO oraz kad. Hubert Kłeczek 2LO.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. 

Ślubowanie w Bierutowie

Ślubowanie w Henrykowie