Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

Piękne i dostojne słowa „Poloneza czas zacząć” można było usłyszeć po dwóch latach na balu studniówkowym, który w tym roku szkolnym (mimo trudnej sytuacji pandemicznej) mógł odbyć się (oczywiście z zachowaniem zasad sanitarnych) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bierutowie. Uczniowie klas maturalnych 3 Liceum Mundurowego i 4 Technikum Informatycznego, na 100 dni przed egzaminem maturalnym, zatańczyli tradycyjnego poloneza. Bal odbył się 29 stycznia w sali bankietowej restauracji Artemida , a o oprawę muzyczną zadbał Dj Jerry. Część oficjalna, prowadzona przez Aleksandrę Piątek i Marcela Szymkiewicza,  obfitowała w podziękowania kierowane do dyrektora szkoły p.Wojciecha Kobrynia, wychowawczyń p. Anety Bryłki (kl. 3 LO), p. Iwony Król (kl. 4 T), nauczycieli i  rodziców. Polonez, pięknie odtańczony przez uczniów (choreografia p. Magdalena Lisowska), wywołał wzruszenie i  został nagrodzony gromkimi brawami . Atrakcją balu były także występy taneczne grupy młodzieży pod czujnym okiem p. Anety Bryłki. Eleganckie kreacje, wspólne zdjęcia, żywa muzyka zachęcająca do tańca i zabawy, wywoływała radość i uśmiech na twarzach, co na pewno pozwoli zapamiętać uczniom ten wieczór jako wyjątkowy i pełen niezapomnianych wrażeń na całe życie.