Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

10 marca klasy mundurowe 2 LOp oraz 3 LOp pojechały na zajęcia plenerowe z edukacji mundurowej w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Henrykowie.  Podczas zajęć uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności biorąc udział w wielu szkoleniach, m.in. tor Tygrysa, TC3 - medycyna pola walki, szkolenie SERE, kamuflaż oraz wybrane zagadnienia z taktyki ogólnej. Zajęcia prowadzili: płk Jan Deja, ks. kpt. Krzysztofa Deja - dyrektor szkoły oraz ppor. Robert Garbocz - szef szkolenia.

Uczniowie podczas zajęć z edukacji mundurowej w KLO w HenrykowieUczniowie podczas zajęć z edukacji mundurowej w KLO w Henrykowie (link do filmu w serwisie YouTube)