Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

16 listopada 2022r. w Bibliotece Publicznej w Bierutowie odbyło się spotkanie autorskie z Maciejem Płazą - w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Maciej Płaza to autor powieści "Skoruń", "Robinson w Bolechowie" i "Golem" oraz książki "O poznaniu w twórczości Stanisława Lema". Za swoją twórczość został wyróżniony m.in. Nagrodą „Literatury na Świecie”, Nagrodą Literacką Gdynia, Nagrodą Literacką Europy Środkowej Angelus, Nagrodą Fundacji im. Kościelskich oraz nominacjami do Nagrody Literackiej m.st. Warszawy, Nagrody Translatorskiej im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego i Nagrody Literackiej Nike.

Spotkanie autorskie z Maciejem Płazą