Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

W czwartkowy, zimowy poranek przedstawiciele klasy 3LOh wyruszyli z koszem pełnym wykonanych przez uczniów naszej szkoły kartek świątecznych. Odwiedzali różne instytucje( Maranta, Urząd Miasta i Gminy, szkoła podstawowa, przedszkole, OKiS) oraz miejsca lubiane przez mieszkańców Bierutowa i okolic (pierogarnia pani  Małgosi, piekarnia Hert).  W imieniu całej szkolnej społeczności, składali życzenia zarówno pracownikom jak i napotkanym przechodniom. Jednak najbardziej wzruszająca okazała się dla wszystkich wizyta w Domu Opieki Maranta. Zarówno pracownicy jak i pensjonariusze ośrodka przyjęli nas bardzo ciepło, śpiewali z nami kolędy, rozmawiali i z zachwytem oglądali otrzymane kartki. Podkreślili to, że są samodzielnie wykonane a życzenia wypisane odręcznie. Spotkanie było tak emocjonujące, że z niejednych oczu popłynęły łzy.