Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

22 grudnia 2022 roku od samego rana dało się odczuć w naszej szkole wyjątkową atmosferę. Poranek upłynął na przygotowaniach do klasowych spotkań wigilijnych. Następnie, w Kościele pw. Św. Katarzyny, miał miejsce świąteczny program artystyczny w wykonaniu uczniów, uświetniony wspólnym śpiewaniem kolęd i piękną grą na skrzypcach naszej szkolnej Pani Psycholog. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim zebranym życzenia świąteczne. Pan Dyrektor również przyłączył się do życzeń a także podsumował pierwszy semestr tego roku szkolnego, doceniając przy tym stuprocentową obecność Nikoli Matli( 4TLg) i Oliwiera Deca( 1LOw).

Po uroczystości zwycięzcom przedświątecznych konkursów zostały wręczone nagrody.

Szkolny Konkurs ” Poczuj magię świąt…”

- kategoria opowiadanie  - Martyna Mojsiejew klasa 1LOh

- kategoria wiersz – Oliwia Rybicka klasa 3LOh

Szkolny Konkurs Graficzny

- kategoria kartka z motywem mikołajkowym lub świątecznym – Jakub Szczypkowski klasa 2TIp

Szkolny Konkurs na wiersz bożonarodzeniowy

- miejsce I – Oliwia Rybicka klasa 3LOh

- miejsce II – Julia Słodkowska klasa 2TLp

- miejsce III – Wojciech Danik klasa 3 LO

Po tej duchowej uczcie wszyscy udali się do swoich klas na przygotowane wcześniej spotkania wigilijne. Ten dzień był wyjątkowy, pełen pięknych zapachów, smakołyków, miłych niespodzianek i wszechogarniającej życzliwości. Wokół rozbrzmiewały życzenia i dźwięki kolęd. Mamy nadzieję, że ta serdeczna atmosfera pozostanie z nami na pozostałą część roku szkolnego.