Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

Uprzejmie informujemy, że tegoroczna rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Oleśnicki na rok szkolny 2024/2025 odbywać się będzie za pomocą platformy rekrutacyjnej do szkół ponadpodstawowych Asseco (Lider Cyfryzacji w Polsce).
Na mocy zawartego Porozumienia o współpracy z Gminą Wrocław - koordynatora rekrutacji, będziemy pracowali na wspólnej z Wrocławiem platformie naborowej.
Na tej platformie rekrutacyjnej do szkół ponadpodstawowych proces rekrutacji przeprowadzony zostanie całkowicie w formie elektronicznej. Wnioski będą podpisywane wyłącznie Profilem Zaufanym, dzięki integracji z  login.gov.pl. Od tego roku wnioski o przyjęcie do szkoły podstawowej będzie można składać do sześciu publicznych szkół ponadpodstawowych.
Link do rekrutacji: rekrutacje.edu.wroclaw.pl
Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem rekrutacji.
Serdecznie zapraszamy do wyboru naszej szkoły , w której stawiamy na atmosferę, wsparcie i akceptację.