Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

PROJEKT „Wsparcie Kształcenia Zawodowego – Poprawa Efektów”

Uczniowie bierutowskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych, ich goście i nauczyciele bawili się 11 lutego 2023 roku na balu studniówkowym. Impreza odbyła się w Artemidzie. Gości witali przedstawiciele uczniów: Ilona Dudek i Konrad Rejak. Na sto dni przed maturą dopisywały świetne nastroje. Studniówkę rozpoczął tradycyjny polonez.  Część oficjalna była też okazją do podziękowań:  Dyrektorowi – Wojciechowi Kobryniowi  za możliwość kształcenia się   w tak dogodnych warunkach, za opiekę i troskę okazaną w czasie edukacji,   rodzicom, którzy zorganizowali bal oraz wychowawcom - Agnieszce Gruszy, Katarzynie Gołębioiwskiej, Maciejowi Howisowi i Pawłowi Weliczko,   którzy pokazali  właściwe rozwiązania, otwierając umysły, przygotowując do dorosłości a także pozostałym nauczycielom za przekazaną wiedzę, wyrozumiałość i cierpliwość. Bal urozmaiciły również występy artystyczne uczniów klas maturalnych.