Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

 1. 06.2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Wśród zebranych gości był Wicestarosta Powiatu Oleśnickiego S. Stępień, który wraz z P. Dyrektorem – W. Kobryniem gratulowali wszystkim uczniom pomyślnego zakończenia kolejnego etapu edukacji i wręczali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody osobom, które osiągnęły najwyższe wyniki.

Uczniowie ze średnią 4,75 i powyżej:

 1. Pluta - 5,53
 2. Czarnota – 5,06
 3. Danik – 4,94
 4. Frychel – 4,89
 5. Sędkowski – 4,88
 6. Krajewski – 4,86
 7. Bińczewska – 4,81
 8. Kaczmarek – 4,8
 9. Rybicka – 4,8
 10. Gołaszewska – 4,79
 11. Żara – 4,78
 12. Mojsiejew – 4,75

Następnie docenieni zostali uczniowie z wysoką frekwencją oraz wszyscy, którzy mieli osiągnięcia w konkursach: plastycznym, psychologicznym i literackim. Uczestnicy programu Erasmus+ dostali Europassy oraz nagrody za filmową dokumentację pobytu w Portugalii.    

Na zakończenie P. Dyrektor podziękował wszystkim za całoroczną pracę, przypomniał o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji  i życzył wszystkim dobrego letniego odpoczynku. Po części oficjalnej wszyscy rozeszli się do swoich sal, aby odebrać świadectwa i pożegnać się na czas wakacji.