Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

Od 27 listopada do 30 listopada grupa uczniów z klas 2 Loh oraz 2 Low miała niecodzienną okazję aby rozwijać swoje umiejętności porozumiewania się w j. angielskim podczas warsztatów językowych, zorganizowanych w ramach projektu EuroWeek. Warsztaty językowe odbyły się w Polanicy Zdroju. Podczas pobytu w Polanicy Zdroju, uczniowie rozwijali również umiejętności społeczne takie jak: umiejętność autoprezentacji, pracy w zespole oraz przewodzenia, a każdy dzień kończyła wspólna dyskoteka z grupą z Pomorza. Udział w  EuroWeeku był wspaniałą odmianą codziennej szkolnej rutyny. Uczestnicy wyjazdu, zgodnie stwierdzili, że pobyt na EuroWeeku był cennym doświadczeniem.