Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

W tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia uczniowie odwiedzili bierutowskie instytucje i przedsiębiorców, by złożyć życzenia a wraz z nimi własnoręcznie zrobione i wypisane kartki.

W ostatnim dniu przed świętami cała szkolna społeczność miała możliwość  obejrzenia  „Opowieści wigilijnej” na podstawie opowiadania Charlesa Dickensa w reżyserii  Marcina Sędkowskiego – ucznia klasy 5T. Wkład w ostateczny efekt   mieli wszyscy aktorzy oraz  śpiewający, którzy zadbali o oprawę muzyczną  przedstawienia  . Spotkanie zakończył Pan Dyrektor, który podsumował pierwszy semestr i wyróżnił osoby z najlepszymi wynikami w nauce oraz stuprocentową frekwencją. Zostały również wyróżnione osoby, które otrzymały awans oraz zajęły wysokie  miejsca w różnych konkursach. Po życzeniach świąteczno- noworocznych, złożonych przez Pana Dyrektora, wszyscy rozeszli się do klas, żeby wspólnie spędzić te przedświąteczne, ostatnie chwile  2023 roku.