Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

„Miło szaleć, kiedy czas po temu…”

                                           Jan Kochanowski

Sobotni wieczór 13 stycznia 2024 roku rozpoczął się niezwykle wyjątkowo i uroczyście a zakończył się w niedzielę o poranku.  Był to czas pełen wzruszeń, niezapomnianych przeżyć oraz dobrej zabawy. Maturzyści wyglądali pięknie i elegancko, byli uśmiechnięci, ale i przejęci tym wyjątkowym balem, który zapowiada zbliżającą się nieuchronnie maturę. Tę szczególną uroczystość rozpoczęli przedstawiciele wszystkich klas maturalnych : Zuzanna Rak (5T), Oliwia Rybicka (4LOh), Wojciech Danik (4LOp), powitali zebranych gości, podziękowali Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom, a w ramach wdzięczności wręczyli  im kwiaty. Następnie głos zabrali: Pan Dyrektor - Wojciech Kobryń oraz przedstawiciel wychowawców – Pan Adam Marcinkiewicz. I nadszedł wreszcie moment, tyle wyczekiwany co i stresujący, padły słowa „Poloneza czas zacząć” i rozległy się dźwięki muzyki Wojciecha Kilara a w jej takt dostojnie ruszyły pary tancerzy. To piękne i emocjonujące przeżycie nie było ostatnim, bo po chwili odpoczynku każda z klas przedstawiła swój program artystyczny. I znów w oczach pojawiły się łzy – tym razem  zarówno ze wzruszenia jak i ze śmiechu. Po tych wszystkich poruszających przeżyciach przyszedł wreszcie czas na beztroską zabawę, która trwała do rana. Ta wyjątkowa noc  każdemu z uczestników studniówki z pewnością na długo zapadnie w pamięci.