Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

W piątek, 8. marca świętowaliśmy w szkole Dzień Kobiet. Tego dnia w auli odbyła się uroczysta akademia poświęcona płci pięknej. Oprócz serdecznych życzeń,  mogliśmy posłuchać piosenek i recytacji wierszy, poznać historię Międzynarodowego Dnia Kobiet, obejrzeć skecz „Helenka ma relaks” i zabawny pokaz mody damskiej. Akademia zakończyła się słodkim akcentem – uczniowie z przedstawicielem  Samorządu Uczniowskiego częstowali Panie i koleżanki słodkościami. Program słowno-muzyczny dostarczył wszystkim wielu pozytywnych przeżyć. W tym dniu na szkolnych korytarzach i w klasach dominowały uśmiechy, kwiaty i słodycze, które wprawiały płeć piękną w miły nastrój. 

Program artystyczny przygotowali uczniowie: kl. 3LO- Martyna K., Kamil P., Jakub K., Maja S., Bazyli W., Kinga Ś., Aleksandra P., Monika S., Cyprian K., Szymon M.; kl. 1LOa- Wiktoria M., Jakub S.; kl.1LOw- Martyna M.,; kl.1LOb- Amelia P.;  kl.1Ti- Adam K.;  kl. 2T- Jakub D. (oprawa muzyczna); plakaty wykonały : kl. 1LOw- Martyna S., kl.3LO- Emilia P.; samorząd uczniowski: Oliwier D., oraz Maksymilian R.(kl.3TL) i Tymoteusz N. (kl. 1Lob). 

Scenariusz programu i przygotowanie uczniów-p.  Iwona Król, p. Agnieszka Grusza, p. Anna Jabłońska;  współpraca- p. Marek Bińkowski. i p. Adam Marcinkiewicz.