Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

Piątek 26.04.2024 był dniem pełnym wrażeń. Rano w ramach Międzynarodowego Dnia Tańca na Rynku w Bierutowie przedstawiciele różnych instytucji, grup społecznych, placówek oświatowych odtańczyli wspólnie poloneza oraz "Bierutowiaka". Naszą szkołę pięknie i godnie reprezentowali uczniowie klas mundurowych.
Najważniejszym wydarzeniem w tym dniu było jednak uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Po przywitaniu wszystkich przybyłych do auli gości przez Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego - Oliwię Jurgielewicz - wprowadzony został Sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Wojciech Kobryń. Podsumował współpracę z uczniami i ich rodzicami, wręczył świadectwa z wyróżnieniem, listy gratulacyjne dla Rodziców. Wręczył także Stypendium Starosty dla Jakuba. K za osiągnięcia sportowe. Następnie uczniowie poszczególnych klas odbierali świadectwa, nagrody, certyfikaty.  Podziękowania od Samorządu Uczniowskiego otrzymali absolwenci, którzy szczególnie angażowali się w życie szkoły i jej godne reprezentowanie oraz Rodzić jednego z uczniów, który przez wiele lat bardzo aktywnie wspierał różne uczniowskie działania. Po zakończeniu części oficjalnej głos zabrali przedstawiciele absolwentów, którzy podziękowali za wspólnie spędzone lata. Następnie Samorząd Uczniowski złożył absolwentom życzenia  i rozdał czarne długopisy, aby pomyślnie napisali czekające ich egzaminy. A na umilenie ostatnich chwil  uczniowie klasy 3LO wraz z wychowawczynią Marią Bogucką  przygotowali dla opuszczających szkolne mury wesoły program artystyczny pt.: " Matura w krzywym zwierciadle".