Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

Z satysfakcją informujemy, że 15 maja 2024 roku zespół uczniów z naszej szkoły złożył do oceny wymagane zadania w  konkursie edukacyjny „Filmeko”, którego organizatorem jest Fundacja Banku Ochrony Środowiska. W skład zespołu reprezentującego szkołę  o nazwie „Nakręcona kamerka” wchodzą: Lena K., Jakub K., Tymoteusz N., Kacper P. i Amelia P. oraz  opiekun zespołu Maciej Howis (fotografia poniżej). Tematem wybranym przez uczniów w konkursie była ekologia, a zadaniami do realizacji były: poszerzenie wiedzy o ekologii, nagranie krótkiego filmu oraz jego promocja w lokalnym środowisku. Zespół zmontował film pt. „Jak ważna jest ekologia w życiu? Podstawowe działania w tym kierunku”, którego adresatami są wszyscy ludzie, którym zależy na przyszłości naszej planety. W filmie zostały poruszone różne aspektach wchodzących w skład ekologii, która dotyczy każdego z nas. Omówione w filmie treści powinny być dla nas zarówno przestrogą jak i nauką jak mamy postępować, aby nasza planeta była bezpieczna dla nas i przyszłych pokoleń. Zapraszamy do obejrzenia filmu klikając poniższy link:

https://youtu.be/xlMlX5OrStk?feature=shared 

Zespol konkursu edukacyjnego „Filmeko”