Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

W piątek 21 czerwca 2024 roku na placu przed szkołą spotkała się cała społeczność Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bierutowie, by podsumować całoroczną pracę. Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się zgodnie z ceremoniałem wojskowym od podniesienia flagi państwowej i odśpiewania hymnu. Dowódcą uroczystości był płk. rez. Wojciech Czerechowski.

Pan Dyrektor Wojciech Kobryń powitał wszystkich zebranych, w tym gościa – Panią Magdalenę Wiatr – Przybylską – radną rady Powiatu Oleśnickiego. Następnie podziękował wszystkim za całoroczną współpracę, pogratulował pomyślnego zakończenia  roku szkolnego i wraz z wychowawcami wręczył świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Poinformował także o tym kto z naszych uczniów z najlepszymi wynikami w nauce oraz osiągnięciami sportowymi został zgłoszony do Stypendium Starosty Powiatu Oleśnickiego oraz Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Pan Dyrektor podsumował także udział naszych uczniów w programie Erasmus+ (praktyki w Portugalii). Uczestnicy otrzymali Europassy, a Ci, którzy na podsumowanie projektu przygotowali najlepszą dokumentację filmową, zostali uhonorowani nagrodą pieniężną. Następnie nagrody odebrali uczniowie, którzy wyróżnili się w różnych konkursach.

Na zakończenie Pan Dyrektor przypomniał o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji i życzył wszystkim dobrego, letniego odpoczynku. Uroczystość zakończyła defilada klas mundurowych.

 Po części oficjalnej odbyła się ostatnia godzina wychowawcza, na której nauczyciele przypominali o zasadach bezpiecznego i odpowiedzialnego odpoczynku.