Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

Projekt „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”

„Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”Informacje o projekcie (pdf 154 KB)

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Władysława Reymonta
56 - 420 Bierutów
ul. Plac Kościelny 2

Telefon/fax: 071 / 314- 62- 41

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elektroniczna Skrzynka Podawcza posiada adres: /ZSPBierutow/SkrytkaESP.

Adres do e-Doręczeń: 

RADA RODZICÓW PRZY ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W BIERUTOWIE

PL. KOŚCIELNY 2, 56-420 BIERUTÓW

Nr rachunku: 75 9584 1018 2002 0200 0781 0001

Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Marek Adamaszek, z którym możecie się Państwo kontaktować pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Wycinek mapy Google przedstawiający położenie budynku szkoły ZSP Bierutów oraz umożliwiający włączenie wskazówek dojazdu.

Do szkoły najlepiej dojechać z kierunków Wrocław, Kluczbork, Syców skręcając w ulicę Młyńską (droga 396) z lewej strony przystanku autobusowego. Za zakrętem po prawej stronie widoczny będzie budynek szkoły i parking, na którym można się zatrzymać (za parking nie pobierane są żadne opłaty)

Z kierunku Oławy do szkoły można dojechać skręcając w prawo w ulicę Młyńską (droga 396) na skrzyżowaniu przed widocznym z oddali Rynkiem. Po skręcie w ulicę Młyńską szkoła i parking będą widoczne po lewej stronie drogi.

.