Logo szkoły. Rysunek budynku szkoły

W dniu 02.09.2016 klasa druga liceum miała okazję po raz drugi  odbyć zajęcia na terenie

2 Kompanii Regulacji Ruchu w Oleśnicy.

Zajęcia rozpoczęły się zaprawą pod czujnym okiem byłej olimpijki. Następnie pozwolono uczniom uczestniczyć w apelu. Bezpośrednio po nim odbyły się serie zajęć z instruktorami od: łączności, pierwszej pomocy na polu walki, prawidłowego obchodzenia się z bronią palną, strzelania do celu bronią laserową, zakładania odzieży chroniącej przed bronią masowego rażenia oraz wykrywania takiego skażenia.

Po zajęciach z musztry młodzież miała niespotykaną okazję przejechać się Rosomakiem

i poczuć ducha misji, o których wcześniej słuchała informacji z pierwszej ręki.

Klasa oceniła zajęcia jako jedne z ciekawszych, w których miała okazję uczestniczyć i z entuzjazmem zareagowała na wieść o następnym terminie zajęć.

                                                                  redagowała uczennica Alicja Kozieł